Ozan Doğulu

Android için Müzik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.3 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Emre AYDIN
Ozan Doğulu uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız mükemmel bir uygulama ile en güzel Ozan Doğulu şarkılarını Android cihazınızdan sorunsuz şekilde dinleyeb

Ozan Doğulu uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza kolaylıkla yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız mükemmel bir uygulama ile en güzel Ozan Doğulu şarkılarını Android cihazınızdan sorunsuz şekilde dinleyebilirsiniz.

Başarılı müzisyen Ozan Doğulu' nun Sıla, Atiye, Ferhat Göçer, Model, Okan Bayülgen, Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Kenan Doğulu, Özlem Tekin, Yonca Lodi, Mustafa Ceceli, Ece Seçkin, Sibel Can, Teoman, Ebru Gündeş, Ziynet Sali, Şebnem Ferah, Burcu Güneş, Murat Boz, Tarkan gibi mülyonlarca hayranı bulunan başarılı şarkıcılar ile birlikte oluşturduğu şarkıları tek bir uygulama içerisinde bulabileceksiniz.

Sorunsuz ve kesintisiz şekilde şarkı dinlemenize imkan sağlayan Ozan Doğulu uygulaması cihazınızda az yer kaplayarak kullanım alanınızda daralma meydana getirmez. İnternet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulama ile müzik keyfini doya doya yaşayacaksınız. Üstelik bu mükemmel uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Ozan Doğulu indir